Nasze mamy chyba miały łatwiej 😉 Oczywiście piszę to z przymrużeniem oka, ale w dzisiejszych czasach OGROMNY wybór produktów z właściwie każdej kategorii jest czasem przytłaczający. Czasem trzeba poświęcić sporo czasu i energii, żeby znaleźć coś, co nas interesuje i na co faktycznie chcemy wydać pieniądze, a potem cieszyć się funkcjonalną i satysfakcjonującą rzeczą. Dlatego ruszamy z nową serią na naszym blogu. W Szybkim Przeglądzie możecie spodziewać się krótkich postów z najlepszymi produktami z danej kategorii – w różnych cenach i o różnych właściwościach. Dzisiaj opowiemy wam o najlepszych bidonach i najlepszych kubkach dla dzieci.

 

Pierwszy kubek – Doidy

big_morski4

Nie ma sobie równych, jeśli chodzi o element zaskoczenia. No bo jak to – to działa?! Oczywiście 🙂 Sekret tkwi w nietypowym kształcie, który nie tylko ułatwia dziecku naukę picia z kubeczka, ale też pozwala na picie w pozycji półleżącej. Można myć go w zmywarce, a tworzywo nie zawiera toksycznych substancji. Na plus są oczywiście uchwyty po bokach – dobrze dopasowane do małych rączek. Jedyne, co może przeszkadzać jest brak pokrywki – ale to też ma swoje plusy. Dziecko szybko nauczy się jak trzymać zwykły kubek, aby nie rozlać zawartości na dywan 😉

WIEK: +3 msc.

CENA: ok. 30 zł

Trenowanie – Skip Hop Kubek Treningowy

big_055bb1c04d1b99a91fe05ae81ab2

Skip Hop jak zawsze ma cudowny design – prosty, a jednocześnie kolorowy i wesoły, na pewno trafi w gust Twojego dziecka. Ale największą zaletą tego kubka jest jego zakrętka. Pozwala ona na ustawienie dwóch prędkości spływania napoju – wolnej i trochę szybszej. Dzięki temu maluch w stopniowy sposób uczy się picia z kubeczka bez ryzyka wylania ulubionego soczku. Zakrętkę można zdjąć, kiedy nie będzie już potrzebna i dalej korzystać z samego kubka.

WIEK: +12 msc.

CENA: ok. 50 zł

 

Niekapek idealny – B.BOX Innowacyjny niekapek 

large_bbox-innowacyjny-kubek-niekapek-z-rurka-neon-ananasowy

Jeśli niekapek – to tylko ten od B.BOX. Warto zapłacić te kilka złotych więcej, bo ten produkt sprawdzi się rewelacyjnie. Innowacyjny niekapek nie tylko sprawia, że cały napój zostaje w środku, ale też umożliwia picie z niego w każdej pozycji. Dzięki temu dziecko może przechylić bidon do góry nogami i dalej wygodnie z niego pić! Wszystko dzięki specjalnie obciążonej rurce. Niekapki B.BOX znajdziesz w wielu wariantach kolorystycznych – ostrzegamy! Łatwo się zakochać!

WIEK: +6 msc.

CENA: ok. 60 zł

 

Klasyka gatunku – Skip Hop Bidon

big_skip-hop-zoo-bidon-jednorozec-b-iext34809953

Na pewno już gdzieś ten bidon widzieliście… Jest bardzo popularny i bardzo dobry! Wygodny do trzymania w małej rączce bidon Skip Hop posłuży Wam na lata i stanie się nieodłącznym towarzyszem podczas wszystkich spacerów, czy wycieczek. Wytrzymała słomka i szczelne zamknięcie czynią ten produkt bardzo praktycznym. Plusem jest duży wybór wzorów ze ślicznymi zwierzątkami.

WIEK: +12 msc.

CENA: ok. 30 zł

 

Dla starszaka – Crocodile Creek Metalowy Bidon

big_pol-pl-Butelka-motyw-ksiezniczka-Crocodile-Creek-18588-2

Bidon z metalu lepiej trzyma ciepło i łatwo go wyczyścić – dlatego świetnie sprawdzi się do pierwszych klas szkoły podstawowej. Jest zaskakująco lekki, ma dużą pojemność i bez problemu możesz go wyparzyć. Intensywne kolory i ciekawe wzornictwo spodobają się starszakom!

WIEK: +5 l.

CENA: ok. 50 zł

Menu