Dziś mamy dla Was krótką listę najpiękniejszych jesiennych Tul…

1. Fawn

projekt-bez-tytulu-3

Jasnoszara Tula w białe jelonki budzi skojarzenia z bardzo modnym stylem skandynawskim. Nikt nie powiedział, że jesienią musimy zakładać tylko ciemne, smutne kolory. Nosidełko na pewno rozjaśni strój! I być może poprawi nastrój… Każdego, kto na nie spojrzy 🙂

2. Olive

projekt-bez-tytulu-4

Bardzo klasyczne  nosidełko w całości wykonane z oliwkowego materiału, który pięknie odbija światło. Dzięki temu, że panel nosidełka jest jednokolorowy, a kolor dość uniwersalny i jesienny, Tula będzie pasować do większości rzeczy, jakie masz w szafie.

3. Shenandoah

projekt-bez-tytulu-5

Tula, której wzór przywodzi na myśl jesienne liście lub drzewa, tylko dla odważnych mam. Jej wzór i kolorystyka od razu rzucają się w oczy! Połączenie koloru żółtego, szarego i jasnoróżowego jest nietypowe i ciekawe, ale wciąż dość uniwersalne.

 

4. Skyscape

projekt-bez-tytulu-6

Pochmurne jesienne niebo na Tuli? Czemu nie! Granatowy panel w chmury różnego kształtu to wzór, który jest zarówno uniwersalny, ale też zwracający uwagę. Tula pasuje zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki, a Ty bez problemu ubierzesz się tak, by nosidełko pięknie pasowało do Twojego stroju.

5. Wild Hearts

projekt-bez-tytulu-7

A na sam koniec… Hit sezonu! Wzór przywodzi na myśl padający deszcz, więc pięknie wpisuje się w melancholijny, jesienny klimat. Wild Hearts jest nowością, ale szybko podbiła serca mam, jak na serduszkowy wzór przystało. Do kupienia TUTAJ!

 

Nasze propozycje traktujcie swobodnie – wiadomo, że nawet najładniejsze nosidełko ma być przede wszystkim praktyczne i nie zawsze myślimy o tym, by pasowało do ubrań. Jesień to jednak piękna pora roku, a każda z nas lubi ładnie wyglądać. Tula wcale nie musi zakrywać stroju, przeciwnie, może być jego uzupełnieniem.

 

 

pokaz-nam-swoja-tule-1

A Wy dobieracie czasem strój do nosidełka? Może macie zdjęcia swoich jesiennych, tulowych stylizacji? Możecie wysyłać nam Wasze propozycje w komentarzach, w wiadomościach na prywatnych na facebooku lub na maila, najładniejsze stylizacje chętnie wyróżnimy na naszym blogu.

Menu