Buciki po domu to najważniejsze obuwie dla malucha, który uczy się chodzić. To w nich stawia pierwsze kroki oraz spędza najwięcej czasu. Dlatego idealnym rozwiązaniem są skórzane paputki, które dzięki swoim właściwościom najlepiej zadbają o stópki Twojego dziecka.

1

Zalety paputków

 1. Doskonała jakość
  Paputki są wykonane z miękkiej, oddychającej, jagnięcej skórki. Ich wnętrze pokryte zostało nanosrebrem, więc buciki są antybakteryjne. Oczywiście dla bezpieczeństwa maluszka zamszowa podeszwa jest antypoślizgowa.
 2. Dobra cena
  Paputki w naszym sklepie kupisz już od 44,90 zł, co jest niewielką ceną za produkowane w Polsce skórzane buciki.
 3. Zdrowie dziecka
  Sztywne, wysokie buty nie są wcale najodpowiedniejsze dla maluszka, który zaczyna chodzić. Stopa małego dziecka nie potrzebuje tego dodatkowego wspomagania, a swobody i pełnej możliwości ruchów. Dlatego najzdrowsze jest chodzenie w miękkich paputkach.
 4. Duży wybór wzorów i rozmiarów
  Fason paputków jest zawsze taki sam, ale wielość kolorów i rozmiarów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie! Różnorodne aplikacje pomogą spersonalizować buciki tak, aby jak najbardziej podobały się dziecku. Dodatkowo paputki produkowane są aż w 7 rozmiarach, więc mogą nosić je zarówno noworodki, jak i przedszkolaki!

 

2d

Jak wybrać rozmiar?

Przy zakupie paputków to pytanie zadajecie nam najczęściej. Jeśli Twoje dziecko umie już chodzić, postaw je na kartce papieru, a następnie zaznacz granice tylnej części stópki dziecka oraz granice najbardziej wysuniętego palca, potem zmierz ten odcinek. Jeśli maluszek jeszcze nie chodzi, zmierz bezpośrednio jego stópkę.

Teraz wystarczy, że w poniższej tabeli sprawdzisz jaki rozmiar będzie najlepszy. Pamiętaj, że paputki powinny być od 0,5 do 1 cm większe od stópki dziecka, aby były wygodne i nie ulegały niepotrzebnym zniszczeniom.

paputki

W tabelce podany jest też orientacyjnie wiek dziecka, ale sposób ze zmierzeniem stópki pomoże Ci lepiej dobrać odpowiedni rozmiar 🙂

Menu