Opiekując się maluszkiem, zapewne nie raz rozważałaś zakup nosidełka. Na pewno w tych momentach, gdy od noszenia malca ręce sięgają Ci już do samej podłogi, a kręgosłup woła o chwilę odpoczynku.

Pewnie słyszałaś od znajomych, że ktoś nosi i to sama wygoda, że to coraz bardziej modne i powszechne. Czytałaś, że noszenie w nosidle ma same zalety; pomaga budować bliskość z maleństwem, ułatwia usypianie i daje możliwość większej aktywności i spędzania czasu z dzieckiem poza domem.

Chętnie ułatwiłabyś sobie życie takim nosidełkiem, ale nie masz kompletnie pojęcia, jakie wybrać i jak nosić w nim swoje maleństwo.

Zatem jeśli zastanawiasz się nad zakupem nosidełka, a nie wiesz, na jakie się zdecydować to zachęcam Cię do skorzystania z konsultacji nosidełkowych.

Obecnie na rynku jest dostępna ogromna ilość modeli nosidełek i ciężko samemu wybrać ten, który będzie pasował nam najlepiej. Tutaj właśnie z pomocą przychodzi MamaZen.

Po co mi konsultacje nosidełkowe?

Ponieważ jest to najlepszy sposób, by wybrać odpowiednie nosidło i dowiedzieć się jak najwięcej o jego użytkowaniu. Podczas konsultacji masz możliwość poznania i przymierzenia wielu rodzajów nosidełek pod okiem doświadczonego specjalisty. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i twojego maluszka.

Mamy duże doświadczenie, jeśli chodzi o nosidełka, ponieważ od wielu lat doradzamy rodzicom jak nosić swoje maluchy. W naszej ofercie znajdziesz jedynie nosidła ergonomiczne, które są najkorzystniejszym wyborem dla Twojego maleństwa. Możesz wybierać z najlepszych marek nosideł, m.in. Tula, Kavka, Lenny Lamb, Little Frog, Fidella i wielu innych.

Nosidełka do przymierzenia podczas konsultacji nosidełkowych w MamaZen


Każdy rodzic i każde dziecko ma inne potrzeby, dlatego odpowiedni dobór nosidełka jest tak istotny. Doradzimy Ci takie nosidło, w którym będzie Ci wygodnie i wystarczy na jak najdłużej. Wybierzemy model w którym przygoda z noszeniem będzie dawała Ci wiele radości i cudownych chwil bliskości z maleństwem.

Konsultacje nosidełkowe – jak wygląda spotkanie ze specjalistą?

Konsultacje trwają około godziny, podczas której wraz z dedykowanym specjalistą wybierzesz najlepsze dla siebie nosidełko.

Na początek wypełniasz krótką ankietę, która da nam pierwsze wskazówki. Na jej podstawie ustalimy wstępnie, które nosidła będą dla Was odpowiednie.

Konsultacje nosidełkowe w MamaZen - mierzenie nosidełka Tula Free-to-grow

Pytamy w niej o Twoje potrzeby i preferencje, a następnie przymierzamy nosidełka, które wspólnie wybraliśmy. Od razu pokazujemy również, na co zwrócić uwagę, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prawidłowe zakładanie nosidła. Dzięki temu będziesz mogła bez obaw nosić swojego maluszka. Informujemy, czym różnią się między sobą nosidełka. Zwracamy uwagę na to czym różni się materiał, z którego są uszyte, ich konstrukcja i wskazujemy przedział wiekowy, w jakim można nosić w danym nosidełku.

Przemierzając kolejne modele nosideł, wybieramy ten, w którym jest Wam najwygodniej i najlepiej odpowiada na Wasze potrzeby.
Kiedy nosidełko jest już wybrane, regulujemy w Waszym egzemplarzu ustawienie panelu oraz pasów. Uczymy, w jaki sposób samemu wyregulować nosidełko, jeśli będzie w nim nosił ktoś inne lub gdy maluszek wyrośnie z aktualnych ustawień.

Przymierzanie nosidełka w MamaZen

Jeśli pojawią się wątpliwości, lub pytania dotyczące nosidełek chętnie na nie odpowiemy i podzielimy się naszą wiedzą. Czasem nosidła różnią się między sobą drobnymi szczegółami, które mimo wszystko mają wpływ na komfort noszenia.

Co mówią Mamy o konsultacjach?

Poznaj opinie rodziców, którzy skorzystali z konsultacji:

Opinie o konsultacjach nosidełkowych
Opinie o konsultacjach nosidełkowych

Dlaczego warto wybrać sklep MamaZen?

  • Jesteśmy sklepem stacjonarnym w Tarnowskich Górach, więc nie musisz się umawiać na przymiarki u kogoś w mieszkaniu, bo nie zawsze jest to komfortowe dla obu stron.
  • Możesz przyjść do nas w dowolnym dniu tygodnia oprócz niedzieli w godzinach pracy sklepu. Warto wcześniej umówić się na konsultację na konkretną godzinę, aby nie czekać w kolejce.
  • Możesz wybierać z kilkunastu rodzajów nosidełek i kupić je od razu na miejscu, wyregulować i gotowe do noszenia zabrać ze sobą do domu.
  • Jeśli będziesz potrzebować porady dotyczącej nosidełka, regulacji lub chcesz skonsultować to czy dobrze nosisz to zawsze możesz do nas wrócić, chętnie pomożemy. 🙂
  • W sklepie znajduje się przewijak oraz miejsce do nakarmienia maluszka, więc możesz czuć się swobodnie i komfortowo.

Więcej informacji o konsultacjach nosidełkowych znajdziesz na naszej stronie: http://www.mamazen.pl/KONSULTACJE-NOSIDELKOWE-cabout-pol-49.html

Zapraszam Cię serdecznie, wpadnij do nas 🙂

Menu