Jeśli szukasz nosidełka ergonomicznego, to trafiłaś idealnie! Przedstawiamy Ci ranking pięciu najlepszych Nosidełek Ergonomicznych!

 1. Tula
  tula

  Chyba nikogo nie dziwi, że zajmuje ona zaszczytne pierwsze miejsce 😉 Ogromny, chyba największy na rynku wybór wzorów, doskonała jakość, która gwarantuje bezpieczeństwo dziecka, przemyślany kształt zapewniający wygodę i maksymalne odciążenie kręgosłupa – to tylko niektóre z jej zalet. Tula to jedno z nielicznych nosidełek, które będą idealnie pasować na osoby o skrajnie różnych sylwetkach.
  Jest dostępna w trzech rozmiarach – Free-To-Grow, Standard i Toddler.

 2. Babylonia Flexia

  babyloniaa

  Nosidełko, które stopniowo zyskuje coraz większą popularność, dzięki temu, że jest niezwykle ergonomiczne i pomysłowe! Wyróżnia je możliwość bardzo dokładnej regulacji oraz wymienny panel zapinany na zamek błyskawiczny. Dzięki temu jedno nosidełko wystarcza na cały okres noszenia dziecka. Ilość pasków i klamer nie sprawia, że nosidełko jest mniej estetyczne – dzięki temu, że wszystko zachowane jest w jednej kolorystce, Flexia prezentuje się bardzo elegancko i klasycznie. Dodatkowym, ogromnym plusem jest skład tkaniny – to 100% bawełny organicznej, która nie uczula. Wszystkie produkty Babylonia powstają na zasadach Fair Trade.

 3. Zaffiro

  zaffiro

  Świetny stosunek jakości do ceny i nowy design Zaffiro zdecydowanie zachęcają do zakupu! Nosidełka są świetne w swej prostocie, wygodne, trwałe i wykonane z ładnych materiałów. Seria Embrace szczególnie skradła nasze serca 🙂 Ogromnym plusem są też dołączone do nosidełka pady na szelki. Zaffiro mimo swojej stosunkowo niskiej ceny, jest projektowane we współpracy z lekarzami i fizjoterapeutami – gwarantuje to bezpieczeństwo maluszka.

 4. Storchenwiege

  stoche

  Hybryda, która łączy cechy nosidełka i chusty, to doskonała opcja dla mam, które nie mogą lub nie potrafią chustować. Storchenwiege jest bardzo łatwe w użyciu, wystarczy je zawiązać! Miękki, chustowy materiał doskonale dopasowuje się do kręgosłupa maluszka, pozwalając na jak najbardziej naturalną pozycję. Płynna regulacja szerokości panelu pozwala na noszenie maluszka przez dłuższy czas.

 5. KAVKA

  kavka

  Nosidełka z żakardowej tkaniny chustowej o niezwykle dobrej jakości. Pomysłowa regulacja pasów naramiennych pozwala na zapięcie ich po kolankami, aby lepiej zachować naturalną krzywiznę kręgosłupa mniejszego dziecka. Mocno wypełnione pasy naramienne i szeroki pas biodrowy umożliwią nawet długie spacery z nosidełkiem. Nosidełka KAVKA są również bardzo eleganckie i klasyczne, w nietypowych, choć stonowanych kolorach.

Menu