Prezent dla przyszłej Mamy – podpowiadamy co kupić.

Biżuteria ciążowa – niezwykły prezent dla przyszłej Mamy 

Przyszła Mama potrzebuje spokoju i uśmiechu. Równie ważne są cudowne wspomnienia z okresu ciąży i coś, co magicznie sprawi, że maleństwo nie będzie płakać 😉 Zdradzimy Wam pomysł na prezent dla przyszłej mamy, który spełnia wszystkie te warunki, a przy tym jest szalenie oryginalny! To naprawdę będzie magia 🙂 No, może nie dosłownie, ale jak tylko usłyszysz delikatny dźwięk wisiorka Bola – z pewnością dasz się zaczarować!

Wszystkie kobiety kochają świecidełka, więc biżuteria ciążowa sprawdzi się idealnie jako niebanalny prezent dla przyszłej mamy.

Tradycja noszenia Boli

Choć wisiorki ciążowe nie są w Polsce bardzo popularne, to ich tradycja sięga tak naprawdę do starożytności. Już wtedy ciężarne kobiety nosiły amulety, mające zapewnić ich maluszkom spokój, szczęście i zdrowie. Wisiorek Bola oczywiście nie jest amuletem,ale wywodzi się z tej pięknej tradycji i rzeczywiście zapewnia spokój maluszkowi i mamie. W innych kulturach znany jest jako harmony ball czy angel caller – nazwy odnoszące się do aniołów i harmonii wspaniale oddają działanie tej biżuterii.

Biżuteria ciążowa - wisiorek Bola Babylonia - prezent dla przyszłej mamy
Wisiorek Bola marki Babylonia

Magia dzwoneczka – czyli biżuteria z duszą.

Niezwykłość Boli polega na ukrytym wewnątrz niej delikatnym dzwoneczku. Subtelny dźwięk jest bardzo przyjemny i ma działanie wyciszające – zarówno dla matki, jak i dziecka! Od 20 tygodnia maluszek zaczyna słyszeć dźwięki z zewnątrz, więc to idealny moment, aby zacząć nosić Bolę. Dziecko zapamięta jej dźwięk i w przyszłości, po urodzeniu, zadziała on na nie uspokajająco. Bolę można wtedy przyczepić do wózka lub łóżeczka, albo nosić po prostu jako biżuterię. Łańcuszek czy rzemyk zawsze można skrócić i cieszyć się pięknym wisiorkiem jeszcze przez wiele lat.

Niezwykła pamiątka

Bola to także śliczna pamiątka z okresu ciąży. Jej dźwięk zawsze będzie kojarzył się z chwilami największej bliskości z dzieckiem. Czy może być coś piękniejszego dla przyszłej Mamy? 🙂 Jeśli ma więc służyć przez długie lata, najlepiej, aby jej jakość była wysoka. Jeśli kupujesz prezent, na pewno nie wybieraj typowego, metalowego wisiorka – osoba obdarowywana może być uczulona na nikiel. Świetnym rozwiązaniem będzie wisiorek Bola marki Babylonia. Jest pokryty emalią jubilerską – nie uczula oraz zachowuje wysoką jakość przez długi czas.

Marka Babylonia wywodzi się z Belgii, słynie z polityki Fair Trade, ekologicznych, organicznych zabawek i promowania idei rodzicielstwa bliskości. Wybór wisiorków jest ogromny i z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie lub osoby, której chcesz sprawić prezent:

Wisiorek-Bola-Czarna-z-sercem Babylonia
Wisiorek-Bola-Stópki-gladkie Babylonia
Wisiorek-Bola-Serce-w-sercu Babylonia  - prezent dla przyszłej mamy
Wisiorek-Bola-Złota-z-frędzlami Babylonia  - prezent dla przyszłej mamy

Spraw prezent sobie lub znajomej przyszłej Mamie – z kodem magicznabola otrzymasz 10% rabatu w sklepie internetowym Babylonia 🙂

Poprzedni wpis
Książki… Do oglądania! Najciekawsze książeczki obrazkowe
Następny wpis
Zabawki edukacyjne – czy na prawdę uczą?
Menu